ברשאן שילוח בינ"ל בע"מ & מורן קרגו בע"מ
שילוח בינלאומי ועמילות מכס

לקבלת הצעת מחיר הוגנת

מלאו את הטופס ונשוב בהקדם

שילוח בינלאומי

תנאי מכר C&F - הקלה או פתח להונאה ?

רבים מהיבואנים חושבים, אולי בצדק ואולי לא, שלעבוד בתנאי C&F מקל עליהם את מלאכת השילוח ואף יש כאלו הגורסים שאף מוזיל את התהליך. מחשבה זו לא תואמת לחלוטין את המציאות והרבה פעמים שכרם יוצא בהפסדם.
ראשית, יש לומר שברוב המוחלט של הפעמים עבודה בתנאי C&F אינה מוזילה את מחיר ההובלה ואינה מקזזת אותו, הספק מגלם את עלות ההובלה בתוך המחיר שהיבואנים משלמים.
לכן, אין באמת הוזלה כזאת או אחרת של עלות ההובלה בבחירה בתנאי C&F.

בבחירה בתנאי C&F היבואן מוותר פעמיים :

פעם אחת בשליטה על מהלך היבוא בעצמו -

בעצם העובדה שהיבואן מפקיד בידי הספק, שיודע לייצר ואינו יודע לשלח, את כל מהלך ההובלה, היבואן מוותר מראש על האפשרות שהספק יפתור בעיות שילוח בזמן אמת, יעקוב אחרי לוחות הזמנים, והחשוב ביותר, ברוב המקרים, מנפיק ניירת לא מסודרת מספיק להגשתה במכס.

פעם נוספת בשליטה על החיובים והתשלומים שהיבואן ישלם -

יבואן שעובד בתנאי C&F לא יודע אף פעם כמה כסף יצטרך לשלם בסופו של דבר, שם מבטחו במזל הטוב שאולי "יחוס עליו" ומתעלם מכשל שוק מהותי והוא שלעולם לא יודע היבואן מי המשלח הישראלי, שמייצג את המשלח מארץ המקור, שמקבל "בעלות" על הסחורה של אותו יבואן, גובה איזה סכום שרק ירצה ומחזיק את הסחורה של היבואן כבת ערובה עד לתשלום גחמותיו שיכולות להגיע לאלפי ש"ח וליבואן אין שום דבר שהוא יכול לעשות במסגרת הזמן שבה הוא צריך את הסחורה שלו !

לכן, כל אדם שמבקש לשלוט על הסחורה שלו ועל כמה שישלם, יטה ויתכבד לקבל הצעת מחיר מסודרת וכוללת ממשלח ישראלי שישמור על האינטרסים שלו, ידאג שהניירת תונפק כהלכה, יטפל בבעיות בזמן אמת ויידע את היבואן מראש בכל החיובים שעליו לשלם.

אנחנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר ולשמור על האינטרסים שלכם,