ברשאן שילוח בינ"ל בע"מ & מורן קרגו בע"מ
שילוח בינלאומי ועמילות מכס

לקבלת הצעת מחיר הוגנת

מלאו את הטופס ונשוב בהקדם

עמילות מכס

עמילות מכס

עמילות מכס טובה ואיכותית תלויה ברובה על מקצועיות ונסיון, מקצועיות על מנת להבין בנבכי חוקי ונהלי המכס ונסיון על מנת להכיר את פרשנות המכס לאותם חוקים. כך , לייצר מצב שבו השחרור במכס הולך "חלק" ללא עיכובים מיותרים ובתשלום מיסי אמת.
כחברת עמילות מכס מהוותיקות והמוערכות בישראל אספנו זכרון ארגוני שנשען על בקיאות והכרה עם אינספור מצבים וסוגי סחורות שונים שנדרש לשחררם מהמכס הישראלי. 
הכרת החוק, הדרישות השונות של הגופים הממשלתיים השונים העוסקים ברגולציה של יבוא הם קריטיים להבנת אסטרטגיית שחרור הסחורה.
ייעוץ מקצועי ורציני לפני יבוא הסחורה הינו בבחינת חובה שיכולה לחסוך ליבואנים כסף, זמן ודאגות.

מורן קרגו בעמ

קצת על העבר והעתיד של מורן קרגו...

חברה זו התחילה לפעול כמסגרת עסקית בתחילת שנות ה50, עם עליית אבי המשפחה, נאג'י ברשאן ז"ל, מעיראק לישראל. 
נאג'י ברשאן ז"ל עסק במקצוע זה עוד בבגדאד והביא איתו ערכים ישנים נושנים של יושרה ללא פשרות, עמידה במילה ושירות מקצועי וקרוב. 
ערכים אלו עדיין רלוונטים וחברת מורן קרגו עובדת ומתנהלת לאורם.
בתחילת שנות ה80, לאחר שירות קבע בחיל האוויר, מצטרף בנו של נאג'י ברשאן ז"ל, ניסים ברשאן הי"ו ולומד את המקצוע בעידן ללא מחשבים שבו חישובי מיסים הרבה יותר מורכבים מחישובי המיסים היום,
ניסים מרחיב את החברה ויוצק נופך של קדמה וחדשנות תוך הישענות על אותם ערכים שכבר אין היום...

בתחילת שנות ה2000 משתלבים בחברה שני הנכדים לבית ברשאן, אלעד וגילעד, ומשתלבים במחלקות השונות בחברה.

חברת מורן קרגו היא לא עוד חברה בשוק מוצף, היא חברה מיוחדת, משפחתית וחמה שתמיד הולכת על הקו הדק שבין חדשנות ועוצמה טכנולוגית לבין יושרה וערכים, אנחנו מאמינים שניתן, רצוי ואף חובה לייצר עסקים מתוף שותפות אינטרסים עם הלקוחות, חתירה תמיד למצבי WIN-WIN ושביעות רצון הלקוחות.


מורן קרגו היא סיפור ישראלי על חברה איתנה שצלחה את כל המשברים בישראל בהצלחה, מראה שיפור מתמיד בתוצאותיה העסקיות ומגדילה את חוג לקוחותיה המרוצים. 
אנחנו צופים המשך עלייה והמשך הצטרפות של לקוחות נוספים למשפחה הגדולה שלנו, נמשיך ללמוד ולהשתפר עבורכם, הלקוחות, היבואנים והיצואנים, על מנת להמשיך ולתת לכם את השירות מהטובים והאיכותיים בישראל.